Popo estetiği ile dışa doğru çıkık ve dolgun bir popoya sahip olmak sanırım tüm bayanların hayalidir. Ancak yaşlanma, yer çekimi ve kilo değişiklikleri zamanla poponun düşmesine sebep olur.

Popo estetiği düzeltmek için uygulanabilecek çok çeşitli yöntem vardır.
Bunlardan birincisi protez ile popo büyütmedir. Her iki kalça arasındaki katlan tı izi içinden yapılan bir kesi ile protez yerleştirilir. Bu sayede hacmi azalmış ve sarkık olan popo daha dik ve daha dolgun gözükür ve estetik olarak daha iyi bir görünüm kazanmış olur.

Popo Büyütme

Popo estetiği İkinci yöntem de ise liposuction ve yağ enjeksiyonu ile popo şekillendirilebilir. Poponun dış-alt bölgelerine liposuction yapılarak buradaki fazla yağ dokusu alınır ve bu işlem sonucunda popo boyu kısaltılarak sarkık görünümün iyileştirilmesi hedeflenir. Poponun orta-üst bölgelerine yağ enjeksiyonu ile popoya dolgunluk kazandırmak ve dışa doğru çıkık görünümde artış sağlanır. Liposuction ve yağ enjeksiyonu ile aynı esnada bu bölgelerdeki selülitlerde azaltılabilir.

Popo Germe Ameliyatı

Üçüncü yöntem ise; Popo germe ameliyatıdır : popo alt bölgesindeki sarkmış olan fazla cilt ve yağ dokusunun çıkarılması işlemidir. Kesi izi popo altındaki katlan tı izi içinde kaldığı için iz saklı kalır ve genellikle iz problemi olmaz. Aynı anda yağ enjeksiyonu ile popo orta-üst polü daha dolgun hale getirilerek daha hacimli ve estetik olarakta daha güzel bir görünüm elde edilebilir.

Dolgu ile Ameliyatsız Popo Büyütme

Başka bir yöntem ise de popodaki dolgunluğu artırmak için ameliyatsız uygulanan dolgu enjeksiyonlarıdır. Bu teknik ile popo dolgunluğu artırılır, daha dışa çıkık ve daha hacimli bir görünüm elde edilebilir. Avantajı; ameliyat olma gereksinimi olmaması, günlük hayata hemen dönüştür. Dezavantajı ise dolgunluk 2 yıl kadar kalıcı olur.

Ankara’da popo büyütme fiyatları hakkında bizlere ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz.