Erkeklerde en sık karşılaşılan genital bölge problemleri penisin normalden kısa ve ince olmasıdır.Penis boyutu birçok erkeğin psikolojisini önemli derecede etkiler. Penisin özellikle kısa olması kişide özgüven eksikliğine ya da cinsel olarak soğumaya yol açabilir. Erkeklerde de genital estetiği ile problemler giderilebilir.

Penis Uzatma Erkek Genital Bölge Estetiği

erkek genital bölge estetiği Penisin kısalığı için çeşitli tedavi yöntemleri tanımlanmıştır. Ancak penis cildi çok farklıdır, birçok yüzeyel duyu sinir lifinden oluşmuştur. Bu bölgeye yapılacak cerrahi kesiler penis cildindeki his azalmasına neden olabilir. Bu yüzden benim penis uzatmak için uyguladığım teknik penisin doğasını bozmadan dışa çıkılığının artırılması prensibine dayanıyor. Bu yöntemde penisin üst kısmındaki kıllı bölgedeki katlantı izi içinden yapılan küçük bir kesi ile penis köküne ulaşılıyor.

Penis Problemleri ve Yağ Dolgusu ile Penis Büyütme

Penisi asan bir takım bağlar penisin içerde gömülü ve asılı kalmasını sağlıyor. Bu bağların bir kısmı serbestlendiği zaman penis ereksiyon durumunda dışa doğru çıkıklığı 2-3 cm artırılmış olunur. Ayrıca aynı alana yağ enjeksiyonu uygulaması hem bu kesilen bağların tekrar yapışmasını engeller hem de penis kökünden iterek penis boyu uzamasına katkı sağlar.

Penis Uzatma, Büyütme Ameliyatı sonrası

Kişi aynı gün normal yaşantısına dönebilir. Rahat kıyafetler giymesi iyileşme dönemi için faydalı olacaktır. Penisin ince olması da şikayet edilen diğer bir genital bölge sorunudur. Bu sorunun tedavisinde yağ enjeksiyonu ve hazır dolgu uygulamaları kullanılır. Hazır dolgu uygulamaları kolaydır.

Klinikte kolaylıkla uygulanabilir. 2 yıl kadar kalıcı olurl. Yağ enjeksiyonu daha kalıcıdır. Ancak penis cildinde düsensizlik oluşabilir. Bu yüzden ek seanslar gerekebileceği akılda bulundurulmalıdır. Penise uygulanan estetik cerrahi uygulamalar ile kişiyi rahatsız eden problemler giderilmiş ve penis estetik olarak daha iyi bir görünüme kavuşturulmuş olunur. Bu sayede erkekler kendilerini hem özel hem de cinsel hayatında daha rahat ve özgüvenli hissedebilir.